Kullanıcı Adı
   
Şifre
 
 
Sizin İçin Denedim

Bayramda kullanmam için Kia bana bir Sorento yolladı. 7 gün boyunca altımdaydı. Son zamanlarda kullandığım iyi suvlardan biri olduğunu söylemeliyim.

Çıktığı günden bugüne Telefon konusunda bildiğimiz bütün herşeyi yenileyen iPhone 4 Helikopter Cam teknolojisi ile sert plastiğe göre tam 30 kat dayanıklı Geniş Multi-Touch ekran ve yenilikçi yazılımı ile 960x640 arkadan aydınlatmalı Retina Ekran mükemmel renkler için düşünülmüş.

"Nefis peynirler almak için hem ucuz hem de oldukça uzak bir dükkan. Diyarbakır çarşısında cadde üzerinde peynirin kilosu yaklaşik 7 lira ama peynirler yıkılıyor. Herkese tavsiye ederim."

Zeytinyağlı Sever Misiniz? Yoksa Sadece Ben Et Yerim, Diyenlerden Misiniz? Egeli Ya Da Akdenizlilere Özellikle Sesleniyorum Buradan.

Sizin için Denedim

Geveze’nin Sizin İçin Denemeleri devam ediyor. Bakalım Geveze sizin için bu sefer ne denemiş ve hakkında neler söylemiş...
Azuree 33 ile yaptığımız seyirden bahsedeyim:

Azure 33 tamamen Türk Mühendis ve işçilerin elinden çıkmış süper bir tekne. 20 kont havada çok rahat kontrol edilebilen dümeni ve iç hacmi ile kamaralarının da oldukça keyifli olduğunu görünce Azuree 33 hakkında eleştirecek pek bir şey bulamadım.

 

>> devamı